czwartek, 2 lutego 2023

Menu  

 

Aktualności

to co warto wiedzieć…

RELACJE Z TARGÓW

 

Targi Turystyki Zimowej Winter Travel

26-28 września 2014 odbędzie się pierwsza edycja Targów Turystyki Zimowej WINTER TRAVEL. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną i odbywa się pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

Targi będą miały charakter imprezy otwartej dla szerokiej publiczności. Towarzyszyć im będą m.in. prezentacje regionów, występy artystyczne, degustacje potraw regionalnych, prezentacje sprzętu turystycznego, spotkania z interesującymi ludźmi. Specjalną atrakcją będzie prezentacja partnerskich regionów Małopolski. W targach WINTER TRAVEL wezmą udział przede wszystkim stacje narciarskie, ośrodki sportów zimowych, ośrodki wypoczynkowe, hotele, pensjonaty, szkoły sportów zimowych, ośrodki kolonijne, biura podróży, tour operatorzy specjalizujący się w ofercie zimowej, regiony turystyczne.

Targi WINTER TRAVEL będą również doskonałą okazją do spotkania branży turystycznej. Dla jej przedstawicieli przygotowane zostaną specjalistyczne work-shopy, spotkania B2B, panele dyskusyjne i prezentacje branżowe. Kompleksową ofertę uzupełnią Targi Wyposażenia Stacji Narciarskich i Ośrodków Sportów Zimowych.

Ceny biletów: Normalny – 10zł Ulgowy – 5zł


„PTAK” S.A. serdecznie zaprasza do udziału w Międzynarodowych Targach Mody PTAK EXPO, które odbędą się w Rzgowie w dniach 29-31 sierpnia 2014 roku. Targi Mody PTAK EXPO odbywać się będą na terenie całego Centrum Handlowego Ptak, na obszarze 200 ha, w obiektach o powierzchni blisko 200 tys. m2.

Formuła targów jest innowacyjna. Udział w nich wezmą wszyscy stali najemcy Centrum Handlowego Ptak, którzy zaprezentują na swoich stoiskach kolekcje specjalnie przygotowane na targi. Zaś firmy nie będące stałymi najemcami zajmą powierzchnię około 40.000 m2 w nowo wybudowanych halach wystawienniczo-konferencyjnych. Tym samym, w targach uczestniczyć będzie ponad 3.000 wystawców - producentów, importerów i dystrybutorów odzieży, obuwia oraz akcesoriów z całego świata. Będą to zatem największe, odbywające się dwa razy w roku w cyklu jesień/zima oraz wiosna/lato, targi mody w Europie. Premiery kolekcji, które nastąpią na tych targach rozpoczną sezon, a tym samym zainaugurują również sprzedaż nowego asortymentu. Międzynarodowe Targi PTAK EXPO w odróżnieniu od innych targów dadzą możliwość zakupu i pobrania towaru z magazynu wystawców na miejscu w trakcie trwania imprezy.

Szacuje się, że targi odwiedzi około 100.000 kupców z kraju i zagranicy, w szczególności z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech, Słowacji, Bułgarii, Rumunii, Niemiec i krajów bałtyckich, którzy odwiedzają Centrum Handlowe Ptak od kilkunastu lat. Ponadto PTAK EXPO już od kilku miesięcy zajmuje się pozyskiwaniem klientów i kupców z całego świata, aktywnie promując formułę targów w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych.

Międzynarodowe Targi Mody PTAK EXPO to także wiele imprez towarzyszących, między innymi: pokazy mody najlepszych projektantów z Polski i zagranicy, jak również prezentacje kolekcji wystawców. Dodatkowo organizowane będą konferencje poświęcone nowym trendom mody i stylu. Do dyspozycji wystawców będą sale konferencyjne, miejsca spotkań biznesowych oraz strefy wypoczynku. Dla wszystkich gości zostanie udostępnionych 20.000 miejsc parkingowych.

www.ptakexpo.com


WSSE Invest – Park i Prospects Publisher zapraszają na pierwsze Targi Usług Outsourcingowych B2B

21 marca br., na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park odbędą się Targi usług outsourcingowych B2B, dedykowane usługom outsourcingowym dla biznesu. Spotkanie jest pierwszym z cyklu eventów, które odbywają się na terenie trzech miast – Wałbrzycha, Gdańska i Łodzi.

 Cykl targów dedykowany jest tym przedsiębiorcom, którzy korzystają z usług outsourcingowych bądź świadczą tego typu usługi. Współorganizatorem jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest-Park, jedna z najdynamiczniej rozwijających się specjalnych stref ekonomicznych, we współpracy z firmą Prospects Publisher. Pierwsze spotkanie, odbędzie się 21 marca w budynku WSSE INVEST-PARK CENTER, przy ul. Uczniowskiej 16 w Wałbrzychu.

Targi mają dość nietypową formułę – połączenie części wystawienniczej z debatami przybliży uczestnikom wydarzenia, rynek outsourcingu na rynku polskim i rynkach zagranicznych.

Eksperci biorący udział w panelach dyskusyjnych, w swoich wystąpieniach zdiagnozują obecną sytuację na polskim rynku, wskażą możliwe drogi rozwoju oraz podzielą się przykładami dobrych praktyk z własnego doświadczenia.

W części merytorycznej swój udział zapowiedzieli m.in. przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz przedstawiciele biznesu. W panelu uczestniczyć będzie także gość specjalny Armand Angeli - współzałożyciel i prezes Europejskiego Stowarzyszenia ds. Outsourcingu.

Wśród wystawców targowych, swoją ofertę zaprezentują firmy oferujące usługi z dziedziny HR, obsługi kadr, call centre, usług prawnych czy też oferujące outsourcing spedycyjny.

 

Uczestnicy targów, będą mieli możliwość nie tylko poznać potencjalnych partnerów ze swojego regionu, ale będą mogli również skorzystać z konsultacji z przedstawicielami firm outsourcingowych. Dodatkowo, podczas targów, odbędą się warsztaty o tematach:

 

 - Planuj, Kupuj, Sprzedawaj, Integruj, Oszczędzaj – jedna platforma – wiele możliwości

 

- Zmiana na przykładzie outsourcingu kadrowo-płacowego

- Dlaczego niektórzy potrafią sprzedawać więcej? - wpływ korzystania z usług nowoczesnego contact center na efektywność, jakość i wizerunek Twojego biznesu

Wszystkie warsztaty są bezpłatne dla uczestników targów.

Więcej informacji o targach oraz rejestracja udziału w spotkaniach, dostępna jest na stronie: www.b2btargi.com.pl. Udział w targach jest bezpłatny.

 

INFORMACJE O ORGANIZATORZE

Pomysłodawcą i współorganizatorem cyklu Targów Usług Outsourcingowych B2B, jest firma Prospects Publisher Sp. z o.o., która od lat z powodzeniem zajmuje się organizacją eventów o tematyce biznesowej.  W portfolio firmy znajdują się duże imprezy biznesowe, w tym również o charakterze międzynarodowym, a także indywidualne spotkania biznesowe. Firma podejmuje współpracę zarówno ze sektorem biznesu jak i przedstawicielami instytucjonalnymi takimi jak Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, Warmińsko-Mazurski Urząd Marszałkowski czy też Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

 

Kontakt:

Katarzyna Ułan – Event&PR Manager
Tel.: +48 696 742 231
e-mail: k.ulan@prospects-magazine.com

 


 

ISPO WINTER 7-10.02.2010 Po raz kolejny w Monachium mogliśmy zapoznać się z największą ofertą outdoorową, sportową i technologiczną. ISPO dostarcza handlowcom, przedstawicielom branży oraz dziennikarzom najświeższych informacji ze świata sportu. Pozwolę sobie wymienić największych wystawców z pośród ponad dwóch tysięcy: BURTON, SALOMON, SPYDER, TIMEX, MAMMUT, SALEWA, KEEN, JACK WOLFSKIN, THE NORTH FACE, GORE, KETTLER. Targi jak co roku są inspiracją, pozwalają również być zawsze o krok do przodu. Kolejna edycja 6 – 9.02.2011.
 
 
 
 
 
 
 

 


wspinaczka rekreacyjna w skałach

2014-02-14 19:35:22

Wspinaczka rekreacyjna w skałkach to też Rodzinne wyjazdy w skały Rekreacyjne wyjazdy w skałki to wspinanie jednodniowe lub weekendowe najczęściej na jurze krakowsko – częstochowskiej. ...

Pustynna burza

2013-12-10 15:36:37

Barwny scenariusz gry, który przeniesie uczestników do czterech pustynnych oaz pozwoli na stworzenie atmosfery swobodnej wymiany poglądów i informacji oraz przeżycie wspaniałej kreatywnej ...

I-biz

2013-12-10 15:28:47

I-biz - miesięcznik „Media&Marketing Polska”o tematyce e-biznesowej, we wszystkich jej aspektach,m.in.:e-commerce, e-marketingu i e-reklamie, oprogramowaniu biznesowym, wykorzystaniu ...

oprogramowanie dla firm

2013-12-10 15:26:53

Kaspersky Anti-Virus for Mac został stworzony w celu spełnienia określonych wymagań bezpieczeństwa użytkowników Maków, którzy wiedzą, jak cenne są dane przechowywane na ich komputerach, ...

kalendarz targów w polsce

2009-12-03 00:00:00

Przedstawiamy Państwu kalndarz imprez targowo- wystawienniczych w Polsce. Publikowane informacje pochodzą od organizatorów poszczegolnych imprez targowych. Informujemy, że nie ponosimy ...