środa, 29 listopada 2023

Menu  

 

Aktualności

to co warto wiedzieć…

WARUNKI KORZYSTANIA Z SERWISU

Niniejszy tekst określa politykę zarządzania, gromadzenia, przetwarzania oraz ochrony danych osobowych osób odwiedzających serwis internetowy www.apsit.pl oraz klientów naszej firmy. Poniższe oświadczenie jest oficjalnym stanowiskiem Agencji Promocji Sportu i Turystyki w tych kwestiach. Firma ogranicza gromadzenie informacji o osobach odwiedzających jej strony do minimum koniecznego do zapewnienia odpowiedniego standardu świadczonych usług, co obejmuje m.in. skuteczne informowanie zainteresowanych klientów o świadczonych przez naszą firmę usługach, nowościach w ofercie oraz wybranych, subskrybowanych informacji.

Grupa informacji jest przechowywana w postaci informacji powiązanych logicznie z kontami użytkowników serwisu. Konta te są zakładane przez użytkowników na ich własne życzenie oraz przez nich samych za pomocą odpowiednich aplikacji internetowych udostępnionych przez naszą firmę. System tworzenia kont jest zrealizowany w ten sposób, że tylko osoby mające dostęp do określonego konta mogą poprawnie zakończyć procedurę zakładania i eksploatowania konta.

Serwis wykorzystuje mechanizm cookies. Jest on stosowany w celu dostarczania usług i treści dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych użytkowników. Wyłączenie cookies w przeglądarce w większości przypadków nie uniemożliwia korzystania z serwisu, ale może spowodować nieprawidłowe działanie lub utrudnienia w korzystaniu z niektórych funkcji.

 Zasady korzystania ze strony  www.apsit.pl

 Niniejsza strona może być wykorzystywana jedynie w celach informacyjnych. Korzystając z tej strony użytkownik wyraża zgodę na przestrzeganie warunków przedstawionych w niniejszym tekście i zobowiązanie użytkownika strony do ich stosowania. Jeżeli użytkownik strony nie akceptuje przedstawionych poniżej warunków powinien zrezygnować z korzystania z tej strony.

Agencja Promocji Sportu I Turystyki informuje i zastrzega, że wszelkie dane zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny i w razie wątpliwości, nie stanowią wiążącej oferty. Oferta zamieszczona na stronie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Zabarwienie fotografii umieszczonych na stronie jest odzwierciedleniem ogólnego wyglądu logotypów i fotografii. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zapewnić wierności barw, ponieważ ich wyświetlanie zależy od ustawień monitora oraz jego rozdzielczości.

Agencja Promocji Sportu I Turystyki zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w całości lub w części informacji zawartych na stronie internetowej bez uprzedzenia.

Agencja Promocji Sportu I Turystyki przykłada ogromną uwagę do poprawności i aktualności wszelkich informacji zawartych na niniejszej witrynie. Istnieje jednak możliwość występowania przypadkowych błędów. Agencja Promocji Sportu I Turystyki nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe działanie niniejszej strony internetowej oraz za przerwy w dostępie do niej.

Użytkownik niniejszej strony internetowej przyjmuje do wiadomości, że poczta elektroniczna oraz inne sposoby transmisji przechodzącej przez internet mogą być narażone na ingerencję osób trzecich i nie mają charakteru poufnego.

Agencja Promocji Sportu I Turystyki jako administrator portalu www.apsit.pl nie ponosi odpowiedzialności za politykę ochrony prywatności innych stron internetowych, zarówno tych dostępnych dla użytkowników dzięki linkom umieszczonym na stronach portalu www.apsit.pl, jak i tych, które umieszczają linki do portalu www.apsit.pl.

Przesłanie przez użytkownika strony jakichkolwiek nie zamówionych materiałów oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie tych materiałów przez Agencję Promocji Sportu I Turystyki do dowolnych celów.

Wszelkie prawa do całej zawartości niniejszej strony internetowej są zastrzeżone. Prawa własności intelektualnej do całej zawartości niniejszej strony internetowej, w tym w szczególności do układu strony, elementów graficznych, umieszczonych na stronie fotografii, znaków towarowych apsit.pl przysługują Agencji Promocji Sportu I Turystyki i są chronione przepisami prawa, w szczególności przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej i ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

 W niektórych wcześniej wspomnianych przypadkach serwis Apsit.pl wyraża zgodę na udostępnienie niektórych artykułów na stronach innych serwisów internetowych. Warunkiem opublikowania artykułu jest umieszczenie w jego sąsiedztwie następującej informacji: "Artykuł‚ pochodzi z serwisu Apsit.pl" oraz przekierowania na stronęwww.apsit.pl" Artykuł należy skopiować w całości, podąć autora i nie zmieniając jego treści merytorycznej. Użytkownik przy pobieraniu oraz drukowaniu powinien zachować wszelkie informacje o zastrzeżeniu praw autorskich i praw z rejestracji znaków towarowych na wszystkich pobranych / wydrukowanych kopiach materiałów.

Zabezpieczenia przechowywanych danych 

Nie korzystamy z żadnych zabezpieczeń podczas przesyłania danych z Państwa komputera do naszego serwera. Prosimy o nie wprowadzanie danych, których nie chcą Państwo ujawniać. Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem serwisu w celu zrozumienia zasad odpowiedzialności za przesłane w ogłoszeniach informacje.

Dane zgromadzone za pomocą serwisu są przechowywane na serwerze baz danych wyposażonym w środki bezpieczeństwa mające na celu ochronę danych pozostających pod kontrolą przed utratą oraz dostępem osób niepowołanych. Zobowiązujemy się chronić te dane zgodnie z normami bezpieczeństwa i ochrony poufności. Dostęp do zgromadzonych danych osobowych mają wyłącznie wyznaczeni pracownicy firmy tylko w wymaganym zakresie na zasadach zgodnych z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 3 czerwca 1998 r. (Dziennik Ustaw nr 80, rozporządzenie nr 521). Dostęp realizowany jest za pomocą odrębnego, chronionego konta na serwerze. 

Agencja Promocji Sportu I Turystyki dokłada wszelkich starań, by zapobiegać obecności wirusów na stronie internetowej, jednocześnie Agencja Promocji Sportu I Turystyki  nie ponosi odpowiedzialności za ich obecność. Odpowiedzialność za powstałe przez wirusy szkody ponosi sam użytkownik strony internetowej, który w celu ich uniknięcia powinien we własnym zakresie zaopatrzyć się w odpowiednie oprogramowanie antywirusowe.

Informacje zebrane na stronach naszego serwisu nie są udostępniane osobom trzecim, jednak w przypadkach przewidzianych regulaminem np.: złamanie prawa, takie informacje będą udostępniane.

Bezpieczeństwo podczas korzystania z serwisu

 

Pytania, wątpliwości oraz możliwości kontaktu z firmą

Użytkownicy serwisu naszej firmy oraz nasi klienci, którzy mają jakiekolwiek pytania dotyczące powyższej deklaracji ochrony prywatności oraz praktyk stosowanych na tej stronie, proszeni są o kontakt z naszą firmą pod adresem: 
biuro@apsit.com.pl lub w sposób opisany w sekcji Kontakt niniejszej strony.

 Zasady wprowadzania zmian

 Agencja Promocji Sportu I Turystyki nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść informacji publikowanych na niniejszej stronie internetowej, w szczególności w zakresie aktualności, dokładności, kompletności oraz przydatności tych informacji. Agencja Promocji Sportu i Turystyki nie odpowiada za treści zamieszczone przez reklamodawców. Całkowite i wyłączne ryzyko z tytułu wykorzystania informacji umieszczonych na niniejszej stronie internetowej ponosi użytkownik strony internetowej, także w wypadku poniesienia jakiejkolwiek szkody z tytułu wykorzystania zamieszczonych w niej informacji.

 Jakie informacje gromadzi (bądź może gromadzić) serwis

Żadna część jak i całość utworów umieszczonych na witrynie nie może być powielana i rozpowszechniana w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny lub inny), na jakimkolwiek polu eksploatacji i w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczeniem w Internecie - bez pisemnej zgody Agencji Promocji Sportu I Turystyki Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Agencji Promocji Sportu I Turystyki lub autorów stanowi naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie

Jeśli firma prowadząca serwis www.apsit.pl zdecyduje się na zmianę lub modyfikację powyższego stanowiska, informacja na ten temat zostanie umieszczona na stronie głównej serwisu, lub w innym widocznym miejscu.


Targi Turystyki Zimowej Winter Travel

2014-05-12 13:47:50

Targi Turystyki Zimowej Winter Travel 26-28 września 2014 odbędzie się pierwsza edycja Targów Turystyki Zimowej WINTER TRAVEL. Wydarzenie organizowanejestwe współpracy z Małopolską ...

wspinaczka rekreacyjna w skałach

2014-02-14 19:35:22

Wspinaczka rekreacyjna w skałkach to też Rodzinne wyjazdy w skały Rekreacyjne wyjazdy w skałki to wspinanie jednodniowe lub weekendowe najczęściej na jurze krakowsko – częstochowskiej. ...

Pustynna burza

2013-12-10 15:36:37

Barwny scenariusz gry, który przeniesie uczestników do czterech pustynnych oaz pozwoli na stworzenie atmosfery swobodnej wymiany poglądów i informacji oraz przeżycie wspaniałej kreatywnej ...

I-biz

2013-12-10 15:28:47

I-biz - miesięcznik „Media&Marketing Polska”o tematyce e-biznesowej, we wszystkich jej aspektach,m.in.:e-commerce, e-marketingu i e-reklamie, oprogramowaniu biznesowym, wykorzystaniu ...

oprogramowanie dla firm

2013-12-10 15:26:53

Kaspersky Anti-Virus for Mac został stworzony w celu spełnienia określonych wymagań bezpieczeństwa użytkowników Maków, którzy wiedzą, jak cenne są dane przechowywane na ich komputerach, ...